do kasy suma: 0,00 zł

Kabel przyłączeniowy Alantec FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 2.0m

Producent: Alantec
Kod produktu: SIEINFOKA--ALA-058597
5
Opinie (0)
Cena: 17,00 zł 17.00
dodaj do przechowalni
Dostępność: Dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy

Opis

Kabel przyłączeniowy Alantec FO patch cord SC/APC-SC duplex SM 9/125 2.0m

 

 

Patch cordy jednomodowe - single mode (SM) - to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.

 

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS

 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx

 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.652D
  • patch cord jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty

Parametry

Producent Alantec
Symbol FOC-SCASC-9SMD-2
EAN 5901738555006
Kod SIEINFOKA--ALA-058597
Typ złącza 1 -
Typ złącza 2 -
Dlugość [m] 2 m

Dostawa Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium