do kasy suma: 0,00 zł
Korzyści

  Ochrona kupującego

Zakupy zawsze będą pomyślne i bezpieczne. Wszystkie produkty są objęte gwarancją o długości zazwyczaj 24 miesięcy oraz 14-dniowym prawem do zwrotu. Działamy zawsze w zgodzie z przepisami z zakresu prawa konsumenckiego, o czym świadczyć mogą pozytywne opinie na nasz temat.

 

  99.9% pozytywnych opinii

Dokładamy wszelkich starań, aby zostawić naszym Klientom pozytywne wrażenie. Przestrzegamy zasad, a w problematycznych sprawach staramy się dążyć do porozumienia.

  Tylko oryginalne produkty

Wszystkie przedmioty oferowane na naszej stronie, są produktami oryginalnymi, pochodzącymi z oficjalnej dystrybucji producentów. Oferujemy najwyższą jakość towarów i usług, zachowując okazyjne ceny.

  Dostawa tak szybko, jak to możliwe

Produkty widniejące na stronie jako dostępne, wysyłamy bezzwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty lub złożeniu zamówienia z płatnością przy odbiorze. Jedynym ograniczeniem są godziny odbioru przesyłek przez kurierów. Zamówienia złożone do godziny 15 wysyłamy kurierem inPost tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 15, zostaną wysłane najpóźniej następnego dnia roboczego.

  Ponad 25 lat doświadczenia

Pracujemy na swoją pozycję od roku 1996. Długa obecność na rynku pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie, wypracować solidną pozycję na rynku oraz ścisłą współpracę z producentami sprzętu elektronicznego. Dla naszych Klientów oznacza to gwarancję udanych zakupów i najlepsze ceny.

  Informacja o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym*:

Zapewniamy klientom nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany. Dostarczając klientom sprzęt przeznaczony dla gospodarstw domowych zapewniamy nieodpłatny odbiór zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych w miejscu dostawy tego sprzętu, o ile zużyty sprzęt jest tego samego rodzaju i pełnił te same funkcje co sprzęt sprzedawany. W sklepach fizycznych o powierzchni co najmniej 400 m2 jest przyjmowany nieodpłatnie bez konieczności zakupu nowego sprzętu zużyty sprzęt pochodzący z gospodarstw domowych, którego żaden z zewnętrznych wymiarów nie przekracza 25 cm. W sklepach fizycznych o powierzchni sprzedaży poniżej 400 m2 zakazane jest zbieranie niekompletnego zużytego sprzętu oraz części pochodzących ze zużytego sprzętu. Za niekompletny zużyty sprzęt uważa się sprzęt, który nie zawiera istotnych, z uwagi na przeznaczenie sprzętu do jakiego został zaprojektowany, części składowych, podzespołów i materiałów eksploatacyjnych, stanowiących część sprzętu, z którego powstał zużyty sprzęt, w dniu wprowadzenia do obrotu tego sprzętu. Pamiętaj również, że: zakazane jest umieszczanie zużytego sprzętu łącznie z innymi odpadami, posiadacz zużytego sprzętu pochodzącego z gospodarstw domowych jest obowiązany do przekazania go zbierającemu zużyty sprzęt lub innemu podmiotowi uprawnionemu.

Adres odbioru zużytego sprzętu: ul. Brzeska 107a, 21-500 Biała Podlaska

* Zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2015 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2015 r. poz. 1688)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium