do kasy suma: 0,00 zł
Filtr wyszukiwania

Filtr zaawansowanego wyszukiwania

Dostępność
Cena

Urządzenia wielofunkcyjne

W tej kategorii oferujemy laserowe i atramentowe drukarki Epson, Brother, Canon, Xerox, HP oraz wielu innych renomowanych producentów. W katalogu są również urządzenia wielofunkcyjne tych marek, które zamówisz w atrakcyjnej cenie rynkowej. Oferta jest skierowana zarówno do gospodarstw domowych szukających wydajnego sprzętu na własny użytek, jak i przedsiębiorców, instytucji i wszystkich pozostałych podmiotów planujących zakup nowoczesnego wyposażenia biurowego. Proponowane produkty odznaczają się innowacyjnymi rozwiązaniami i zaawansowaną technologią. Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem jedno- i wielofunkcyjnych maszyn z opcją drukowania, skanowania, kserowania czy wysyłania faksów oraz e-maili – zapraszamy do sprawdzenia naszej ekstra oferty!

Wielofunkcyjne drukarki atramentowe – wysokiej klasy urządzenia biurowe

Dostępne w ofercie sklepu internetowego jbm.pl atramentowe drukarki Epson, Canon, Brother, HP i innych marek to nowoczesne kompaktowe urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają na szybki wydruk oraz zeskanowanie potrzebnej dokumentacji w wysokiej rozdzielczości i różnych formatach. Sprzęt ma stosunkowo niewielkie gabaryty, a mała waga umożliwia mobilność i łatwy transport. Do wyboru masz produkty zróżnicowane pod względem:

 • rozmiarów obsługiwanych papierów i maksymalnej ich gramatury,
 • prędkości druku w wersji monochromatycznej i kolorowej,
 • typów materiałów eksploatacyjnych (wymienne kartridże i/lub zbiorniki do samodzielnego uzupełniania tuszów),
 • zainstalowanych systemów operacyjnych.

Większość drukarek atramentowych – oprócz uniwersalnego interfejsu komunikacyjnego USB – ma także moduł Wi-Fi pozwalający na łączność bezprzewodową. Dzięki temu urządzenie wielofunkcyjne Epson, Canon, Brother, HP można obsługiwać z poziomu laptopa, tabletu i smartfona.

Drukarka atramentowa ze skanerem i funkcją ksero – idealne wielofunkcyjne urządzenie do wielu zastosowań

W sklepie ze sprzętem elektronicznym, komputerowym i biurowym jbm.pl znajdziesz nowe kompaktowe atramentowe drukarki, które umożliwiają dodatkowo kserowanie i skanowanie. To idealne urządzenie typu 3w1 do pracy w recepcji siłowni, hotelu, szkole, domu kultury, placówce służby zdrowia czy punkcie obsługi klienta. Dzięki dodatkowym funkcjom możesz:

 • zdigitalizować niezbędną dokumentację,
 • przechowywać ważne materiały na komputerze,
 • wykonać kopię wystawionej faktury czy specyfikacji i na miejscu przekazać je kontrahentowi.

Jedna wielofunkcyjna drukarka atramentowa to oszczędność miejsca, co szczególnie ma znaczenie w przypadku mniejszych pomieszczeń. Jeżeli szukasz urządzenia drukującego, skanującego i kserującego w jednej kompaktowej solidnej obudowie – zapraszamy do zakupu sprzętu takich renomowanych marek jak Epson, Brother, HP i Canon. Mamy konkurencyjne ceny!

Urządzenie wielofunkcyjne – jakie parametry?

Prezentowane w naszej ofercie urządzenia wielofunkcyjne Epson, Canon czy Hewlett-Packard są niezwykle zróżnicowane pod względem wielu parametrów technicznych, takich jak:

 • typ wydruku: atramentowy lub laserowy,
 • dodatkowe funkcje: Bluetooth, Wi-Fi, kompatybilność z innymi systemami operacyjnymi,
 • typ drukarki, skanera i kserokopiarki: monochromatyczne, kolorowe,
 • format obsługiwanego papieru: A3, A4, inny,
 • optyczna rozdzielczość,
 • pamięć RAM,
 • pojemność podajnika na papier.

Internetowy sklep ze sprzętem elektronicznym i komputerowym jbm.pl oferuje wiele modeli 3w1 oraz 4w1, które cieszą się dużą popularnością. Sprzedajemy produkty renomowanych producentów. W katalogu są urządzenia wielofunkcyjne Epson, HP, Brother i innych światowych dystrybutorów tych maszyn. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi atramentowymi i laserowymi drukarkami oraz składania zamówień!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium