Jubileusz MultiOkazji
Jubileusz MultiOkazji JB Multimedia!

JB Multimedia świętuje w tym roku Jubileusz 25-lecia.  To wyjątkowy czas, w którym Klienci będą regularnie zaskakiwani atrakcyjnymi ofertami oraz wyjątkowymi prezentami. Powzięto decyzję, aby najbliższy rok 01.05.2021 r. – 30.04.2022 r. uczynić wyjątkowym czasem celebracji Jubileuszowych MultiOkazji. Dlatego już dzisiaj serdecznie zapraszamy do Salonu Sprzedaży JB Multimedia w Białej Podlaskiej, gdzie każdy otrzyma profesjonalną pomoc oraz fachowe doradztwo w zakresie dostępnych rozwiązań. Niech ten nadchodzący czas wspólnego świętowania umili informacja, że przez najbliższy rok każdy Klient, który w Salonie Sprzedaży JB Multimedia zrealizuje zakupy na kwotę 1500 zł otrzyma wyjątkowy prezent o wartości 50 zł.

Naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom dziękujemy za duże pokłady zaufania oraz wiary w pracę, jaką wykonujemy. Stale dążymy do osiągania najlepszych standardów profesjonalizmu w zakresie świadczonych usług. Idea odpowiedzialności oraz szacunku względem drugiego człowieka jest dla nas nadrzędną wartością, która stale motywuje do wypracowywania najwyższej jakości. A jakość jest już piedestałem pewnego stopnia doskonałości, który niezmiennie pragniemy osiągać.

Jednocześnie, w sposób szczególny, zachęcamy do realizowania zakupów za pośrednictwem strony internetowej jbm.pl. Gwarantujemy, że produkty jakie posiadamy w ofercie spełnią Państwa wymagania, a wyjątkowe promocje ułatwią podjęcie decyzji zakupowych.

 

Załoga JB Multimedia

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium