do kasy suma: 0,00 zł
Canon zwrot

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 10.02.2023 – 16.04.2023. Zachowaj oryginalny dowod zakupu Produktu Promocyjnego (Produktów Promocyjnych), nabytego (nabytych) w Okresie Promocji, w postaci otrzymanego od sprzedawcy paragonu fiskalnego lub wystawionej przez sprzedawcę faktury VAT.

  2. Wytnij oryginalny kod kreskowy oraz numer seryjny Produktu Promocyjnego (Produktów Promocyjnych), pochodzącego (pochodzących) z opakowania zakupionego Produktu Promocyjnego (Produktów Promocyjnych) i prześlij skan lub zdjęcie (w kolorze) wyciętego kodu/kodów poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.canon.pl/promocja-megatank..

Pamiętaj!

  • Każdy Uczestnik może wziąć udział w Promocji maksymalnie dwa razy, zgłaszając nabycie maksymalnie 2 sztuk dowolnych Produktów Promocyjnych objętych jednym paragonem lub dwoma paragonami z dwóch różnych dat i punktów sprzedaży, oraz uzyskać w całym Okresie Promocji Rabat Promocyjny za te dwa Produkty Promocyjne.

  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu.

  • Promocją objęte są wyłącznie Produkty Promocyjne fabrycznie nowe, nabyte w punktach sprzedaży detalicznej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w tym nabyte w ramach sprzedaży na odległość prowadzonej przez przedsiębiorców posiadających siedzibę w Rzeczypospolitej Polskiej (np. w sklepach internetowych).

Regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy

https://canon-poland-megatank-2022.sales-promotions.com/pl/?country_promotion=31

[product id="312,12394,9527" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium