do kasy suma: 0,00 zł
Jura Z10
Jura Z10

Jura Z10

innowacja w świecie ekspresów automatycznych


05.08.2022

Jura Z10 to pierwszy na świecie ekspres do przyrządzania specjałów kawowych
na zimno i na gorąco

Rewolucyjny ekspres Jura Z10, to dzieło szwajcarskiej sztuki inżynierskiej, który podwaja liczbę oferowanych specjałów kawowych. Za naciśnięciem jednego przycisku ekspres Jura Z10 przyrządzi cała gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Dodatkowo dzięki Cold Extraction Process- technologii ekstrakcji kawy na zimno, ekspres Jura Z10 przygotowuje specjały typu Cold Brew.

Najnowsze zintegrowane technologie

Inteligentny młynek P.G.R.

Ekspres Jura Z10 został wyposażony w inteligentny młynek P.G.R (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego. Stopień zmielenia sięga od bardzo drobno mielonej kawy do przygotowania krótkich kaw, po grubo mieloną do przedłużonych specjałów.

Jednostka zaparzająca 8 generacji

Do modelu Z10 firma Jura skonstruowała nową, ósmą generację jednostki zaparzającej. Dzięki wykorzystaniu technologii zaparzania 3D, woda równomiernie przenika przez liczne warstwy zmielonej kawy. W efekcie następuje maksymalne wykorzystanie aromatu, zarówno w gorących specjałach, jak i w kawach typu Cold Brew.

Jura Z10 Technologie

Cold Brew- przyjemnie orzeźwienie z kawą przyrządzaną na zimno

Jura opracowała nowatorski proces przyrządzania kawy typu Cold Brew w ekspresach automatycznych Z10. Proces ekstrakcji kawy odbywa się z użyciem zimnej wody, pulsująco, pod wysokim ciśnieniem i z grubiej mieloną kawą. W rezultacie otrzymujemy naturalny, przygotowany w profesjonalny sposób orzeźwiający napój, w którym wspaniale dają się wyczuć owocowe aromaty kawy, nietłumione przez goryczkę. Tak przygotowane zimne napoje dostarczają dodatkowej energii, orzeźwiają i pozwalają cieszyć się całą paletą kawowych smaków.

Szczególne zalety ekspresu Jura Z10

32 wyjątkowe specjały kawowe

Możliwość przygotowania m.in. Espresso, Cappuccino, Flat white, Cold Brew latte.

Intuicyjna
obsługa

Kolorowy i dwukrotnie szybszy ekran dotykowy o przekątnej 4,3’’, pokrętło Blue Crystal Rotary Switch, przejrzyste menu oraz sztuczna inteligencja.

WiFi
Connect

Transmiter WiFi umożliwia sterowanie ekspresem za pomocą smartphone z aplikacją J.O.E.

Inteligentny System Filtrowania Wody

Oczyszcza wodę oraz chroni urządzenie przed zakamienieniem. Dodatkowo zapewnia pełną gwarancję higieny.

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej

Wydobywa z kawy maksymalny smak i aromat.

Niezwykła
elegancja

Wklęsło-wypukły aluminiowy front jest widocznym dowodem na zamiłowanie do detali i wyjątkową precyzję wykonania.

Modele Jura Z10 dostępne w naszym sklepie:

[product id=" 13577,13479" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]

Klub Konesera Jura

Kupując ekspres Jura Z10 możesz dołączyć do Klubu Konesera Jura https://klubkoneserakawy.pl/. Poprzez darmową rejestrację swojego urządzenia zyskujesz m.in:
  • wydłużony do 50 miesięcy okres gwarancji DOOR-TO-DOOR na zakupiony ekspres

  • pomoc wykwalifikowanego konsultanta Jura, który odpowie na Twoje pytania z zakresu użytkowania, konserwacji czy serwisu oraz będzie Twoim dedykowanym opiekunem przez cały okres członkostwa w Klubie Konesera Jura.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium