do kasy suma: 0,00 zł
Epson Cashback Projektory

Wybierz produkt

objęty promocją

Dokoknaj zakupu

w naszym sklepie internetowym

Zarejestruj

Zarejestruj za pomocą formularza

Produkty w promocji

[product id="14731,12734,13046" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="false"]

Jak skorzystać z promocji

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 01.05 – 30.09.2024
  2. Aby uzyskać zwrot, należy odwiedzić stronę epson.pl/promocja, wypełnić dostępny tam formularz zgłoszeniowy i przesłać go razem z kopią dowodu zakupu oraz zdjęciem numeru seryjnego umieszczonego naurządzeniu. Konieczne będzie podanie danych osobowych, w tym danych rachunku bankowego.
  3. Dowód zakupu musi być czytelną kopią paragonu lub faktury zawierającą wyraźnie widoczną nazwę sprzedawcy, datę zakupu, nazwę zakupionego produktu oraz jego cenę.
  4. Po odebraniu zgłoszenia przez Organizatora uczestnik automatycznie otrzyma wiadomość e-mail z potwierdzeniem odbioru, a w ciągu dziesięciu (10) dni roboczych od tej daty otrzyma drugą wiadomość z potwierdzeniem przyjęcia lub odrzucenia zgłoszenia. Na uczestniku spoczywa obowiązek skontaktowania się z Organizatorem pod adresem epson@promotion-support.com w ciągu 10 (dziesięciu) dni od wysłania zgłoszenia, jeśli nie otrzyma wiadomości e-mail z potwierdzeniem.
  5. Pieniądze zostaną zwrócone w formie przelewu bankowego w terminie 30 dni od daty zweryfikowania zgłoszenia. Organizator wykona przelew bankowy tylko na konto bankowe założone w kraju, w którym dokonano zakupu produktu firmy Epson.

Pamiętaj!
  • Promocja jest dostępna wyłącznie dla klientów końcowych, osób fizycznych (powyżej 16. roku życia), którzy są mieszkańcami Polski, lub dla osób prowadzących jednosobową działalność gospodarczą, które mają siedzibę oraz nabyły Wybrany Produkt wyłącznie na terytorium Polski, w tym poprzez zakup online (u sprzedawcy z siedzibą w Polsce) i na własny użytek. Pracownicy firmy Epson, jej spółek zależnych, ich rodziny, przedstawiciele ani inne strony bezpośrednio zaangażowane w tę akcję nie mogą brać w niej udziału. Epson zastrzega sobie prawo do sprawdzenia, czy konsument kwalifikuje się do udziału w promocji, oraz wykluczenia go w przypadku, gdy się nie kwalifikuje.
  • W Promocji można zarejestrować maksymalnie 2 zgłoszenia z jednego gospodarstwa domowego. Na jeden Wybrany Produkt może przypadać tylko jedno zgłoszenie.
  • Do udziału w Promocji nie kwalifikują się zgłoszenia zakupionych Wybranych Produktów, które zostaną odsprzedane osobie trzeciej. Sprzedawcy nie mogą składać zgłoszeń w imieniu swoich klientów.
  • Promocja nie dotyczy urządzeń z drugiej ręki, poddanych renowacji ani regenerowanych.
  • Wniosek o zwrot gotówki należy przedstawić w terminie 30 dni kalendarzowych od daty zakupu. Ostateczny termin składania zgłoszeń na modele CO-W01; CO-FH01; CO-FH02; EB- FH06; EH-TW7000; EH-TW7100; EH-LS650B; EH-LS650W upływa 30.08.2024, natomiast na modele EF-11 i EF-12 upływa 30.10.2024
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium