do kasy suma: 0,00 zł
Canon zwrot do 500 zł!


Wybierz produkt

objęty promocją

Dokoknaj zakupu

w naszym sklepie internetowym

Zarejestruj

Zarejestruj za pomocą formularza

 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 05.01 – 31.03.2024;

  2. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

  3. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż 30 dni od daty zakupu podanej na paragonie lub fakturze.

  4. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.

Pamiętaj!

  • Każda osoba/firma może wziąć udział w promocji zgłaszając nabycie maksymalnie 2 sztuk dowolnych produktów promocyjnych oraz uzyskać w całym okresie promocji rabat promocyjny za te 2 produkty.

  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu. Nie są objęte promocją produkty pochodzące z rozpakowania oryginalnych zestawów (białe pudełka).

  • Promocją objęte są wyłącznie produkty fabrycznie nowe. Promocją nie są objęte produkty pochodzące ze sprzedaży wtórnej (komisowej lub podobnej).

Regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy

 

[product id="16174,15718,12394" slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium