do kasy suma: 0,00 zł
Canon zwrot do 300 zł!

Jak skorzystać z promocji?

  1. Kup produkt/-y objęte promocją w okresie 20.05.2023 – 31.10.2023. Zachowaj oryginalny dowod zakupu Produktu Promocyjnego (Produktów Promocyjnych), nabytego (nabytych) w Okresie Promocji, w postaci otrzymanego od sprzedawcy paragonu fiskalnego lub wystawionej przez sprzedawcę faktury VAT.

  2. Wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny (informacja jak znaleźć numer seryjny i kod EAN znajduje się poniżej). Prześlij kolorowy skan lub zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

  3. Zarejestruj zakup poprzez formularz zgłoszeniowy nie później niż do 30.11.2023 r.

  4. Niniejsza promocja łączy się z innymi okresowymi promocjami Canon. Oznacza to, że możesz zarejestrować zakupiony produkt w niniejszej promocji, jak również w innych trwających promocjach. Sprawdź aktualne promocje.

Pamiętaj!

  • Każdy Uczestnik może wziąć udział w Promocji maksymalnie dwa razy, zgłaszając nabycie maksymalnie 2 sztuk dowolnych Produktów Promocyjnych objętych jednym paragonem lub dwoma paragonami z dwóch różnych dat i punktów sprzedaży, oraz uzyskać w całym Okresie Promocji Rabat Promocyjny za te dwa Produkty Promocyjne.

  • Promocją objęte są produkty zakupione w oryginalnych opakowaniach, na których znajduje się numer EAN i numer seryjny produktu.

  • Promocją objęte są wyłącznie Produkty Promocyjne fabrycznie nowe, nabyte w punktach sprzedaży detalicznej na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, w tym nabyte w ramach sprzedaży na odległość prowadzonej przez przedsiębiorców posiadających siedzibę w Rzeczypospolitej Polskiej (np. w sklepach internetowych).

Regulamin promocji oraz formularz zgłoszeniowy

 

[product id="312,15718,12394," slider="true" autoScrolling="false" onlyAvailable="true"]
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium